O nas

Pro-Wellness to jeden z największych oraz najdłużej działający dystrybutorów profesjonalnych urządzeń wellness & spa w Polsce. Od lat zdobywaliśmy Państwa zaufanie, dlatego dzisiaj możemy z dumą dalej rozwijać swoją działalność oraz być liderem na runku.

Dzięki wytrwałości, ciężkiej pracy oraz profesjonalizmowi zaufały nam światowe marki w efekcie czego możemy zaoferować polskiemu klientowi najwyższej jakości fotele masujące, doskonałe wanny z hydromasażem amerykańskiej firmy Hot Spring oraz niezwykle popularne grille marki Weber. Dodatkowo w Naszej ofercie mamy szereg urządzeń z branży wellness & spa.

 

 

 

 

Kanały dystrybucji

 

Salony sprzedaży

Obecnie posiadamy cztery salony sprzedaży o łącznej powierzchni prawie 1000 m2. Na Naszej ekspozycji stale znajduje się ponad 100 foteli z masażem, 15 wanien SPA, 30 grilli oraz kilkadziesiąt innych produktów z branży wellness & spa.

Na początku czerwca do Państwa dyspozycji oddaliśmy jeden z najnowszych tego typu salonów w Polsce: Pro - Wellness Park w Dąbrowie Górniczej i gorąco zachęcamy do jego odwiedzin.

Pro-Wellness Park
Parkowa 27
41-303 Dąbrowa Górnicza

 

 

Strony internetowe

Każda grupa produktów z naszej oferty posiada dedykowaną stronę lub sklep internetowy. Proszę jednak pamiętać, że sami zawsze służymy pomocą. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z konsultantem.

Zapraszamy:

Całoroczne wanny spa - www.ogrodowespa.pl
Wanny spa - 
www.freeflowspas.pl
Fotele masujące -  
www.fotele.com
Grille i akcesoria  - 
www.grillweb.pl
Sauny zewnętrzne -  
www.iglusauna.pl
Dmuchane baseny i akcesoria -  
www.the-mspa.pl

 

 

Imprezy targowe

W ciągu roku jesteśmy obecni na ponad 200 największych imprezach targowych na terenie całego kraju. Średnia wielkość stoiska to 25m2 na każdej z imprez możecie się zapoznać przekrojowo z oferowanymi przez nas produktami.

Jeśli chcesz być powiadamiany o imprezach targowych w Twojej okolicy, napisz do Nas na biuro@pro-wellness.pl

Interesuje Cię konkretny produkt? Skontaktuj się z nami drogą elektroniczną bądź telefonicznie, a specjalnie wybrany przez Ciebie produkt będzie dostępny na Naszej ekspozycji targowej.