O nas

Pro-Wellness to jeden z największych oraz najdłużej działający dystrybutorów profesjonalnych urządzeń wellness & spa w Polsce. Od lat zdobywaliśmy Państwa zaufanie, dlatego dzisiaj możemy z dumą dalej rozwijać swoją działalność oraz być liderem na runku.

Dzięki wytrwałości, ciężkiej pracy oraz profesjonalizmowi zaufały nam światowe marki w efekcie czego możemy zaoferować polskiemu klientowi najwyższej jakości fotele masujące, doskonałe wanny z hydromasażem amerykańskiej firmy Hot Spring oraz niezwykle popularne grille marki Weber. Dodatkowo w Naszej ofercie mamy szereg urządzeń z branży wellness & spa.

 

Pro-Wellness Team

 

 

 

Kanały dystrybucji

 

Salony sprzedaży

Na Naszej ekspozycji stale znajduje się duża ekspozycja wanien spa, basenów, foteli masujących, grilli, palenisk, mebli ogrodowych oraz innych produktów z branży wellness & spa.

Zapraszamy do nowego salonu w Wojkowicach Kościelnych. Salon został zaprojektowany według najnowszych światowych standardów i ma prawie 2000 m2 powierzchni, z czego największa część to strefa ekspozycji.

Pro-Wellness
ul. Przeczycka 19, 42-510 Wojkowice Kościelne

mapy google

 

 

Strony internetowe

Każda grupa produktów z naszej oferty posiada dedykowaną stronę lub sklep internetowy. Proszę jednak pamiętać, że sami zawsze służymy pomocą. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z konsultantem.

Zapraszamy:

Całoroczne wanny spa www.ogrodowespa.pl
Fotele masujące www.fotele.com
Grille i akcesoria www.grillweb.pl
Meble ogrodowe www.meble-na-taras.pl
Paleniska grillowe www.quangarden.pl

 

 

Imprezy targowe

W ciągu roku jesteśmy obecni na największych imprezach targowych na terenie całego kraju. Na każdej z imprez możecie Państwo się zapoznać przekrojowo z oferowanymi przez nas produktami.

Interesuje Cię konkretny produkt? Skontaktuj się z nami drogą elektroniczną bądź telefonicznie, a specjalnie wybrany przez Ciebie produkt będzie dostępny na Naszej ekspozycji targowej.