Studio Kulinarne Parkowa 27

 

 Studio Kulinarne Parkowa 27

 

Studio Kulinarne Parkowa 27 w Dąbrowie Górniczej to nowoczesny koncept półotwartej przestrzeni kuchennej w której odbywają się warsztaty oraz pokazy kulinarne outdoor. Nasze studio kulinarne jest odwzorowaniem  plenerowej kuchni w ogrodzie czy na tarasie, w jego skład wchodzą:  strefa wewnętrzna o powierzchni 90 metrów kwadratowych, oraz strefa zewnętrzna z paleniskami Quan Garden Art oraz grillami marki  Weber.

 

Nad działaniami Studia Kulinarnego Parkowa 27 czuwa doświadczony Head Chef  Artur Kupczyk długoletni Szef Kuchni w restauracjach w Polsce i poza granicami kraju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza misja

 

Jeżeli miałbym mówić o misji to zapewne jest nią rozwijane kulinarnych pasji naszych gości, oraz udowodnienie, że na tarasie, w ogrodzie czy też w każdym innym miejscu można gotować równie kreatywnie, smacznie, pięknie i wygodnie jak w „pełnoprawnej” domowej czy restauracyjnej kuchni. Ponadto chciałbym pokazać moim gościom, że gotowanie nie musi być przykrym obowiązkiem, a podejmowanie gości przysłowiową drogą przez mękę, wykorzystajmy serce domu czyli kuchnię do tego by wspólnie rozpoczynać każdą imprezę…”

 

Artur Kupczyk 

Head Chef Studio Kulinarne Parkowa 27

 

 

 

 

Misja i filozofia

Poza typowymi sesjami szkoleniowymi organizujemy również kulinarne eventy, wydarzenia integracyjne, spotkania okolicznościowe oraz imprezy tematyczne. Realizujemy najsmaczniejsze i najkreatywniejsze sesje kulinarne na Śląsku. Atmosferę naszego miejsca tworzą ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę i ludzi z którymi się spotykają. Dodatkową atrakcją Studia Parkowa 27 jest jego lokalizacja, znajdujemy się w sercu pięknego i nowoczesnego showroomu Pro-Wellness Park w cichej rekreacyjnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej, w sąsiedztwie zbiorników wodnych Pogoria. Poza doznaniami kulinarnymi, możecie państwo zapoznać się bogatą gamą naszych produktów, oraz skorzystać ze strefy kąpieli SPA, a nawet jeśli przyjedziecie do nas z daleka przenocować w strefie hotelowej.

Parkowa 27 powstała również z myślą o prezentacji marek urządzeń do gotowania w strefach zewnętrznych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem polskiego producenta genialnych palenisk ogrodowych z wieloma funkcjami kulinarnymi - Quan Garden Art, oraz dealerem amerykańskiego Webera, dlatego w jednej ze stref studia w eleganckim patio znajduje się wzorcownia urządzeń firmy Quan oraz Weber, służymy również kompleksowym doradztwem w zakresie wyposażenia zewnętrznych stref kulinarnych w państwa domach począwszy od pieców chlebowych do pizzy, a skończywszy na kompaktowych grillach elektrycznych. Dodatkowym atutem naszych marek jest również linia designerskich mebli ogrodowych oraz lamp.

 

Tematyka warsztatów

 

Smaki Francji

Studio Kulinarne Parkowa 27 - Smaki Francji

 

​​​​​Meksykańska Fiesta

Studio Kulinarne Parkowa 27 -Meksykańska Fiesta

 

Włoska familia

Studio Kulinarne Parkowa 27 - Włoska familia

 

Kuchnia bałkańska

Studio Kulinarne Parkowa 27 - Kuchnia Bałkańska

Polska biesiada

Studio Kulinarne Parkowa 27 - Polska Biesiada

 

Tajemnice barbecue

Studio Kulinarne Parkowa 27 - Tajemnica Barbecue

 

Fuzja smaków

Studio Kulinarne Parkowa 27 - Grill na Wielkanoc

 

Kolorowe mix czyli grill bez mięsa

Studio Kulinarne Parkowa 27 - Grill bez mięsa

Góralskie specjały

Studio Kulinarne Parkowa 27 - Góralskie specjały

 

Hiszpańskie wakacje

Studio Kulinarne Parkowa 27 - Hiszpańskie specjały

 

Wołowina – czyli steki bez tajemnic

Studio Kulinarne Parkowa 27 - Wołowina bez tajemnic

 

Bożonarodzeniowe rarytasy

Studio Kulinarne Parkowa 27 - Grill na boże narodzenie

Galeria 

 

Dowiedz się więcej 

Zostaw swoje dane aby otrzymać szczegółowe informacje o warsztatach.  * Pola obowiązkowe

 

Imię i Nazwisko*
Adres e-mail (upewni się, że adres jest poprawny)*
Telefon*
Pytania i uwagi
Zatwierdź

 

 

STREFA UCZESTNIKA

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ Z WARSZTATÓW

 


Warsztaty z dnia

 

7 wrzesień

2019

Dostęp wymaga podania hasła


Warsztaty z dnia

 

14 wrzesień

2019

Dostęp wymaga podania hasła


Warsztaty z dnia

 

20 wrzesień

2019

Dostęp wymaga podania hasła